Jēzus ir mans Sargs

Jēzus ir mans Sargs

14. aprīlī kristīgais centrs “Prieka Vēsts” kļūs par Latvijas bērnu galvaspilsētu, jo tieši šajā laikā un vietā notiks Bērnu konference “SPĪDI”. Tie būs svēkti visas dienas garumā, tāpēc nāc pats un ņem līdzi draugus un radus!

———-

Dievs ir Varens un Viņa brīnumu darbi ir redzami ik uz
soļa mūsu ikdienā! Viņš ir blakus mums vienmēr!

Emīlija 3 gadi

Kādu svētdienu ar dziesmu “Jēzus mani sargā dienu un nakti” sirdī, mēs ar vīru un meitiņu devāmies uz lielveikalu “Spice”. Kad visu bijām padarījuši, gājām uz auto. Vīrs veda meitiņu iepirkumu ratos kādus 10 metrus man pa priekšu. Garām pabrauca mašīna, bet tad pēc pāris sekundēm tā nenormālā ātrumā sāka braukt atpakaļgaitā. Edgars jau bija pagriezies, lai ietu uz mašīnas pusi pāri ielai, esot ar sānu pret traki braucošo auto, kas tobrīd traucās viņiem tieši virsū. Viss, ko es paspēju tajā brīdī, bija – skaļi kliegt: “Edgar, mašīna!” Manu acu priekšā jau bija aina, kas varēja notikt. Bet mašīna pēdējā brīdī bija nobremzējusi tieši pie pašiem ratiņiem, kuros sēdēja mūsu meitiņa. Tas bija pārdabiski, jo ātrums, ar kādu auto brauca, liecināja, ka tā uztrieksies meitiņai virsū.
Zinu, ka tie bija eņģeļi, kas to mašīnu apstādināja, nekādi citādi es to nespēju izskaidrot. Iekāpuši mašīnā, mēs bijām šokā un centāmies pārdomāt, kas tikko bija noticis. Manā sirdī turpināja skanēt brīnišķīgā bērnu slavēšanas dziesma “JĒZUS MANI SARGĀ DIENU UN NAKTI”, un es biju tik pateicīga visuvarenajam Dievam, ka Viņš tik spēcīgi darbojas mūsu dzīvēs, un noteikti darbojas arī to bērnu dzīvēs, kuri bija atbraukuši uz slavēšanu no visas Latvijas.
Lai viss gods un pateicība mūsu Kungam Jēzum Kristum, kurš sargā!

 

Evelīna Elizabete  3 gadi

Paldies par bērnu slavēšanas dziesmām un svētdienas skolu.
Ar trīsgadīgo meitiņu nonācām Bērnu slimnīcas novērošanas nodaļā. Viņai bija ļoti augsta temperatūra. Kamēr gaidījām visas ārstu apskates, bērns labāk par mani zināja, kas vajadzīgs un ko darīt. Viņa man lūdza lasīt Bībeles Rakstu vietas (šo formulējumu acīmredzot iemācījusies svētdienas skolā), un ik pa brīdim lūgumu lasīt nomainīja uzaicinājums: “Mammīt, palūgsi?” Gan lasīšana, gan lūgšana gaidīšanas laikā bija daudz vērtīgāka kā iespējamo diagnožu domāšana, jo tas deva mieru un pārliecību, ka viss būs labi.
Gatavojoties Mūzikas Spārniem, telefonā biju “novilkusi” dziesmiņas, kuras meitiņai jāmācās. Ieslēdzu tās un, neskatoties uz temperatūru un nogurumu, viņa ne tikai klausījās, bet arī dziedāja līdzi. Dzirdot, kā bērns atkal un atkal dzied, ka Jēzus viņu sargā gan dienā, gan naktī, un ka Viņa eņģeļi ir ap viņu no visām pusēm, šķita, ka Dieva klātbūtne kļūst taustāma. Tas iedeva arī man, kā mammai, tik pat lielu mieru un pārliecību, ka Jēzus tiešām ir šeit mums blakus un sargā mūs, kāda bija meitiņai, dziedot šo dziesmu.
Arī atveseļošanās notika pārsteidzoši ātri.
Paldies Dievam par Viņa žēlastību!

 

Loreta 5 gadi

Kādā ziemas vakarā, dodoties mājās no Bērnu dārza, gājām caur patumšu egļu aleju, sajutu, ka meitiņa stingrāk saņēma manu rociņu un teica :”Mammīt, dziedam “Jēzus sargā mani dienu un nakti.” Tā mēs visu ceļu līdz mājām dziedājām šo dziesmu. Es skaidri sirdī sapratu, ka mana meitiņa, sabijusies no tumšās alejas, neko man neteica par bailēm, jo saprata, ka tādā brīdī mūsu ierocis ir slavēšana, un bailes var uzvarēt ar dziesmu, kura atraisa drosmi un prieku.
Esmu tik priecīga, ka bērns pats zina, kā rīkoties grūtībās vai bailēs. Slava Dievam par spēcīgām dziesmām dažādām dzīves situācijām.

 

Sāra 4 gadi

Sāriņa jau ir piedzīvojusi daudz Dieva brīnumu. Kad viņai bija trīs gadi, viņa bija apslimusi, nakts vidū temperatūra ļoti paaugstinājās. No lielā karstuma nevarēdama vairs iemigt, viņa, turpat gultiņā guļot, pati sāka dziedāt un slavēt Jēzu: “Tu esi kungu Kungs, ķēniņu Ķēniņš Jēzus, Tu uz mūžiem devi uzvaru, un nav neviena tāds, kāds esi Tu.” šo dziesmu Sāriņa dziedāja vairākas reizes uz riņķi, līdz kamēr iemiga. No rīta pamostoties viņai vairs nebija temperatūras, viņa bija saņēmusi savu dziedināšanu.
Reiz atnākot mājās no dārziņa, nu jau kā četrgadniece, Sāra blakus istabā dziedāja “Dievs cīnās par mums, atkāpties liek tumsai, valstība ar spēku pastāvēs mūžam, Kunga Jēzus vārdā ienaidnieks ir sakauts..” Vēlāk Sāra atnāca pie manis un teica: “Zini, mammu, kāpēc es dziedāju to dziesmu? Man dārziņā sāka tecēt asins pa degunu…” Tas ir tik labi, ka mūsu bērni zina, kā izcīnīt cīņas un kur vērsties pēc palīdzības.

 

Eliots 2 gadi

Piedzimstot Eliotam ar nepacietību gaidīju, kad varēšu sākt mācīt dēliņam slavēt un lūgt, pat nenojaušot, ka tas atnāks tik dabiski un ne kripatas mācot. Dēliņam apslimstot vienmēr apliecināju, ka viņš ir dziedināts, lūdzu un slavēju, ka mums pieder uzvara un dziedināšana. Jau pusotra gada vecumā, kad dēliņš jutās nedaudz savārdzis, viņš apliecināja kopā ar mani: “Jēzus, āmen!” Vēlāk, viņa vārda krājumam paplašinoties, teica “Sāpes prom, Elis dziedināts.” Gāja laiks līdz ievēroju, ka man mājās aug kārtīgs slavētājs, ne tāpēc, ka īpaši būtu viņu uz to mudinājuši vai mācījuši, bet gan tāpēc, ka esam vienmēr kopā daudz slavējuši.
Manam dēlam šodien ir nedaudz pāri 2 gadiem. Pirms kāda laiciņa biju saķērusi nejauko trīszaru nerva iekaisumu. Sāpes bija neciešamas un, protams, lai kā gribētu tās noslēpt, Eliots manā sejā atpazina sāpes. Dēls ne mirkli nevilcinoties lika uz mana vaidziņa roku un lūdza: “Jēzu, paldies, sāpes prom, mamma vesela.” Katru reizi, kad beidzām lūgt, dēls ar nopietnu sejas izteiksmi teica – mammai nesāp, mamma vesela. Nedēļu stāvēju ticībā par savu brīnumu un pilnīgu dziedināšanu, arī mans dēls vairākas reizes dienā vēlējās lūgt par mammu. Tad nu kādu pēcpusdienu attapos, ka kādu laiciņu sāpju lēkmes nav bijušas – zināju, ka esmu dziedināta, esmu piedzīvojusi kārtējo brīnumu un mūsu kopējo uzvaru. Dievs ir uzticams. Mums nav tik daudz jāmāca saviem bērniem, cik vienkārši tajā patiesībā jādzīvo. Dievs mūsu bērnos ir ielicis tādu spēku un to vienkāršo paļaušanās ticību, no kā mēs varam tikai mācīties.